.

.

Duvara asılan saklama çantası, Pamuk Keten Asılı Çanta Numarası Desen 3 Cepler Asılı Organizatör Banyo için Moistureproof (pembe)

Duvara asılan saklama çantası, Pamuk Keten Asılı Çanta Numarası Desen 3 Cepler Asılı Organizatör Banyo için Moistureproof (pembe)

Müşteri puanları:

₺ 35.67
Ürün sayısı
Mağazada

Üstün Performans : asılı çanta ince işçilik vardır, 3 cepler farklı öğeleri saklamak için tasarlanmış.Katlanabilir Tasarım : Ahşap Askı ve Sicim esnek sökme, kompakt Bizim küçük ekstra depolama kullanılmadığı zaman.Ek depolama alanı oluşturmak için harika.Odanızı düzenli ve düzenli tutmanıza yardımcı olur ve ihtiyacınız olan küçük nesneleri bulmanıza yardımcı olur.İyi bir İdeal : Pamuklu keten asılı çanta istediğiniz yere asılabilir, yerden tasarruf sağlar ve güzel bir dekorasyon olabilir.Benzersiz Tasarım : pamuk keten asılı çanta asılı çanta üzerinde sayı desen kullanır, özel ve güzel.Geniş Uygulama : Asılı çanta banyo, yatak odası ve mutfakta asmak için uygundur. 1. Asılı çanta üzerinde sayı deseni, özel ve güzel. 2. Maksimum dayanıklılık için yüksek kaliteli pamuk ve keten malzemeler. 3. İstediğiniz yere asılabilir, yerden tasarruf sağlar ve güzel bir dekorasyon olabilir. 4. Ince işçilik, farklı öğeleri saklamak için tasarlanmış 3 cepler. 5. Banyo, yatak odası ve mutfakta asmak için uygundur.Özellikler : Durum : %100 % Yepyeni Malzeme : Pamuk Keten Isteğe bağlı Renk : Pembe, Sarı, Yeşil Uzunluk : Yaklaşık. 20 cm / 7.9 in Yükseklik : Yaklaşık. 58 cm / 22.8 in Paket Listesi : 1 * asılı Çanta.

Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın