.

.

Sprey Şişeleri, Bitki Mister Sprey Şişesi, Sürekli İnce Sis Saç Sprey Şişesi, Sprey Şişesi için Saç, Cilt Bakımı, Saç Şekillendirici,

Sprey Şişeleri, Bitki Mister Sprey Şişesi, Sürekli İnce Sis Saç Sprey Şişesi, Sprey Şişesi için Saç, Cilt Bakımı, Saç Şekillendirici,

Müşteri puanları:

₺ 29.64
Ürün sayısı
Mağazada

Boş Sprey Şişeleri : Temizlik, Bahçe İşleri, Ütü, Sulama Tesisleri , Oda Spreyleri Dağıtımı Dahil Olmak Üzere Çeşitli Evlerde Kullanılabilen, Bitki sevgilisi için en iyisi Noel Havasız - Kirlenme Yok - Uzun Raf Ömrü - Sonsuz Olarak Kullanılabilir Ve Tekrar Kullanılabilir.Sprey Şişesi Saç Şekillendirme,Saç Spreyi Değiştirme Şişesi, Cilt Bakım Rutini, Uçucu Yağ Karışımları, Otomatik Detaylandırma, Suluboya Boyama, Uçucu Yağları Buğulama Ve Çok Daha Fazlası İçin Mükemmeldir. (Yağların Sprey Şişesini Yükleyerek su ile seyreltilmesi gerekir; Su ile uzlaşamayan yağ kullanılamaz, sadece yağ koymayın, aksi takdirde çalışmaz.).Sürekli Sprey Şişesi : Güçlü Bir Sprey Sağlar, Sürekli Sprey Şişesi, Ulaşılması Zor Olanlar İçin 360 Derecelik Püskürtme Sağlar Ve Geniş Alanların Hızlı Ve Kolay Bir Şekilde Kaplanmasını Sağlar.Su Sprey Şişesi Kullanım Durumu : Berber Dükkanları,Saç Okulları, Güzellik Okulları Ve Kozmetoloji Koleji,Ev, Ofis, Okul, Yurtlar, Bankalar, Oyun Alanları, Halka Açık yerler İçin mükemmeldir.Sprey Şişeleri, Bitki Mister Sprey Şişesi, Sürekli İnce Sis Saç Sprey Şişesi, Sprey Şişe için Saç, Cilt Bakımı, Saç Şekillendirici, Bitkiler, Evcil Hayvanlar, Ev Temiz (12 oz / 360 ml, Degrade Pembe) Plastik sprey şişeleri Özelliği : 1. Benzersiz tasarıma sahip püskürtme tetik kafasının kavraması rahat ve kullanımı kolaydır; Geleneksel tetik ve parmak ucu püskürtücülerine kıyasla el yorgunluğunu azaltır. 2. Sprey şişesi, evcil hayvanınızın ince bir sis banyosunun keyfini çıkarmasına veya iç mekan bitkilerini su basmadan veya yapraklara ve saplara çok fazla su püskürtmeden, hatta ütü yaparken veya evi temizlerken giysileri püskürtmeden püskürtmesine izin verir.Şartname : Öğe Türü : Sprey Şişeleri Ürün Kapasitesi : 12 oz 360 ml Malzeme : ABS Renk : Degrade Pembe Paket içeriği : 1 * ince sis sprey şişeleri Önlemler : 1 : 60℃/140 holds ' den fazla sıcak su tutmaz. 2. Sadece yağ koymayın, aksi takdirde çalışmaz. (Sprey Şişesini Yüklemeden önce yağların su ile seyreltilmesi gerekir, Su ile uzlaşamayan yağ kullanılamaz) 3 : Lütfen Sadece içindeki suyu doldurun ve suyu sık sık değiştirdiğinizden emin olun. (aksi takdirde nozul tıkanabilir veya zamanla şişede koku oluşmasına neden olabilir) 4 : Sprey Şişesi tıkanırsa, nozulun içindeki tıkanıklığın çözülüp çözülmeyeceğini görmek için seyreltilmiş sirke ile doldurmayı ve püskürtmeyi deneyin. 5 : Sprey Şişesi kötü kokuyorsa, sabunlu su veya diğer profesyonel deterjanlarla temizlenmesi ve deterjanın püskürtüldüğünden emin olunması önerilir. 6 : Ürünün normal çalışmasını sağlamak için, üzerinde örnekleme testleri yapacağız.Belki bazı şişelerde biraz su vardır, lütfen aldırmayın.

Detaylı bilgi

Item Type:
Spray Bottles
Product Capacity:
12 oz 360 ml
Material:
ABS
Color:
Gradient Pink
Package Included:
1 * Fine mist spray bottles :
Precautions :
1:
Dont holds more than 60℃/140℉ of hot waters.
2:
DO NOT put only oils or it won't work. (The oils Needs to be Diluted with water Before Loading the Spray Bottle, Oil that cannot be reconciled with water cannot be used)
3:
Please Only fill water inside, and be sure to change water frequently. (otherwise the nozzle may be blocked or lead to smells developed in the bottle over time)
4:
If the Spray Bottle is blocked, try filling it with diluted vinegar and spraying it to see if the blockage inside the nozzle will dissolve.
5:
If the Spray Bottle smells bad, it is recommended to clean it with soapy water or other professional detergents and ensure that the detergent is sprayed out.
6:
In order to ensure the normal work of the product, we will carry out sampling tests on it. There maybe some water in some bottles, please do not mind.

Verilen bu kadar mal satın