.

.

Acedre Kare Tırnaklara Basın Parlak Yanlış Tırnaklar Kısa Sahte Tırnaklar Tam Kapak Kadınlar ve Kızlar için Sahte Tırnak Uçları.

Acedre Kare Tırnaklara Basın Parlak Yanlış Tırnaklar Kısa Sahte Tırnaklar Tam Kapak Kadınlar ve Kızlar için Sahte Tırnak Uçları.

Müşteri puanları:

₺ 22.98
Ürün sayısı
Mağazada

1.Kare yanlış tırnaklar, çevre dostu ve vücudunuz için toksik olmayan yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır. nails.It size güvenli ve konforlu bir deneyim sunar ve 1-2 hafta sürebilir. 2.Jel sahte çivi farklı boyutlara sahiptir, boyutunuz ne olursa olsun en uygun sahte çiviyi seçebilirsiniz. nail.It herhangi bir uzunluk ve şekle kırpmak ve dosyalamak kolaydır. 3.Mat tasarımlı tırnaklara yeniden kullanılabilir baskı, karınız, kız arkadaşınız, anneniz veya kız kardeşleriniz için harika bir hediye ve partiye, buluşmaya ve düğüne vb.Katılmak için mükemmeldir. 4.Saf renk tırnak ipuçları dahil 24 adet set sahte tırnak ipuçları, ücretsiz tırnak tutkal ve mini tırnak file.It profesyonel tırnak uzmanları veya tırnak sanatı öğrenenler için, tırnak salonları için uygun veya kendi stilinizi ve deseninizi tasarlamak kolaydır. 5.Tam kapak yanlış çivi için çok uygundur use.In sadece 3 dakika pahalı tırnak salonu manikürü için yarım saat ödemek yerine aynı parıltı efektini elde edebilirsiniz.Özellikleri : Şekli : Kare çivi Türü : Tam kapak Renk : Çok renkli Fırsat : Spa, ev, Salon, vb.Paket : 12 boyut,2 adet/boyut,bireysel kutuda toplam 24 adet.Malzeme : Yüksek kaliteli ABS ( ABS,yeşil çevre malzemesidir ve tırnakları dayanıklı,nefes alabilen,hafif, hatta kendi tırnaklarınıza baskı yapmaz.Doğal tırnaklarınıza iyi uyum sağlar.Toksik olmayan, Koku yok, Sağlığınıza zarar vermez.) Kullanımı : 1.Tırnaklarınızı kesin ve temizleyin; 2.Her parmak için doğru boyutta sahte çivi seçin; 3.Tırnaklara yapışkan tırnağı uygulayın; 4.Tırnaklarınıza takma tırnak yerleştirin; 5.Kütikülden başlayarak, yaklaşık 5 saniye basılı tutun; 6.Gerekirse yeni tırnaklarınızı dosyalayın ve şekillendirin ve tırnak sanat işinize başlayın.Kullanışlı ve Uygun maliyetli : Sadece 3 Dakika, yarım saat harcamak ve tırnak salonundaki pahalı manikür hizmeti için ödeme yapmak yerine aynı parıltı efektini kendiniz elde edebilirsiniz.Harika Öğe : size güvenli ve rahat bir deneyim sunmak, yaklaşık 1-2 hafta sürebilir.Notlar : Işık ve kamera farkı nedeniyle, bileziğin renginin resimden biraz farklı görünebileceğini lütfen unutmayın.Izin lütfen 1-39mm fark nedeniyle manuel ölçüm.İade politikası : Lütfen etiketleri ve ürünü yeni tutun.Ürün ve etiket hasar görürse, geri ödemeniz işlemez.

Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın