.

.

GVİEWİN Paketi-iPhone 13 Pro Max ile uyumlu [Dahili Ekran Koruyucu] AirPods Pro için Kılıf + Kılıf (Beyaz/Altın) (2 Ürün Paketi)

GVİEWİN Paketi-iPhone 13 Pro Max ile uyumlu [Dahili Ekran Koruyucu] AirPods Pro için Kılıf + Kılıf (Beyaz/Altın) (2 Ürün Paketi)

Müşteri puanları:

₺ 133.80
Ürün sayısı
Mağazada

[Çok Yönlü Koruma] Yüksek kaliteli sert TPU malzemeden yapılmış parlak kompakt tasarım Air Pods Pro kapağı, parmak izlerine, düşmelere, çizilmelere ve darbelere karşı tam koruma sağlar. [Kolay Erişim] Bu iki parçalı kasanın açılması ve kapatılması kolaydır.Hassas kesikler, kasayı çıkarmadan kolay eşleştirme sağlamak için kurulum düğmesine hızlı erişim sağlar. [Engelsiz Şarj] İnce tasarımı ile bu mermer Air Pods Pro kapağı hem kablolu hem de kablosuz şarjı destekler.Şarj sırasında ön LED göstergesi görünür. [Sevimli ve İnce] Şık mermer desen, sevgili telefonunuza çok fazla hacim eklemeden daha çarpıcı ve benzersiz bir görünüm kazandırır.Gelişmiş IMD baskı teknolojisi, renk haslığı ve çizilme direncinde mükemmel performans sağlar. [360 Derece Koruma] Esnek TPU kenarlarından ve sağlam arka panelden yapılmış bu dayanıklı iki parçalı kasa, güçlendirilmiş çerçeve ile tam gövdeli sağlam koruma sağlar. 0.12 "yükseltilmiş ekran çerçevesi ve 0.06" yükseltilmiş kamera dudağı, kazara düşme ve şoklar sırasında yüzey çiziklerini önlemeye yardımcı olur.

Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın