.

.

Çocuklar U - Şekilli Diş Fırçası-Manuel Tüm Ağız Diş Fırçası Ekstra Yumuşak Silikon Diş Fırçası-Çocuk Eğitimi için 360° Oral

Çocuklar U - Şekilli Diş Fırçası-Manuel Tüm Ağız Diş Fırçası Ekstra Yumuşak Silikon Diş Fırçası-Çocuk Eğitimi için 360° Oral

Müşteri puanları:

₺ 153.60
Ürün sayısı
Mağazada

Tooth U-şekilli Diş Fırçası - Silikon manuel U-şekilli diş fırçası geleneksel diş fırçalarından farklıdır, dişlere daha yakından uyan benzersiz bir U - şekilli fırça kafası tasarımı kullanıyoruz. Cleaning 360° Çok Yönlü Temizlik-45° silikon fırça ve çok katmanlı kıllar, küçük çocukların ve çocukların diş sağlığına yardımcı olan tüm diş açılarını temizleyebilir. Cartoon Sevimli Karikatür Tasarımı-Diş fırçasının sevimli ve eğlenceli görünümü, fırçalamayı çocuklar için daha ilginç hale getirir.Bu, çocuğunuzun daha uzun süre fırçalamaya ve hatta sağlıklı fırçalama alışkanlıkları geliştirmeye istekli olmasına yardımcı olur. ✔ Rahat ve Güvenli - Silikon manuel U-şekilli diş fırçasının kolay tutuş kolu, sizin ve çocuğunuzun dişlerini fırçalarken eğlenmesini sağlayarak konfor ve kontrol sağlar. Steps Kullanımı Kolay Adımlar-Diş macununu iyice çalkalayın, ardından diş fırçasının etrafına sıkın ve çocuğunuzun ağzına koyun ve yan yana sallayın.Ve sonra durulamayı unutma use.It bu kolay ve çocuklarınıza da bunu yapmayı öğretebilirsiniz!. > > > Silikon Manuel U Şeklindeki Diş Fırçası, çocukları çekmek için de sevimli olan küçük çocukların ve çocukların diş sağlığını korumak için kullanışlıdır. Dahası, çocuklarınızın dişlerini daha uzun süre fırçalamaya ve hatta sağlıklı bir fırçalama alışkanlığı geliştirmeye istekli olmalarına yardımcı olur.> > > Şartname : Malzeme : silikonboyutu : Yaklaşık 5.5*10.2 cm/2.17*4.02 in Age : 6-12 yaş için>>>Ambalaj Listesi : 1*diş Fırçası>>>Not : Gerçek renk farklı ekran ve ışık efektleri nedeniyle görüntüden biraz farklı olabilir.Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 0.5-1 cm toleransa izin verin.> > > Tatmin Edici Hizmet : %100 memnun kalmanızı sağlamayı taahhüt ediyoruz.Kullanım sırasında herhangi bir sorunuz varsa, ürünlerimizden veya hizmetlerimizden memnun değilseniz, lütfen doğrudan e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin, size tatmin edici ve güler yüzlü hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Detaylı bilgi

Material:
 Silicone
Size:
 About 5.5*10.2cm/2.17*4.02in
Age:
 For 6-12 years old
>>>Packing List:
1*Toothbrush :
>>>Note:
The actual color may be slightly different from the image due to the different display and lighting effects.Due to manual measurement, please allow a tolerance of 0.5-1 cm. :
>>>Satisfactory Service:
We are committed to ensuring that you are 100% satisfied. If you have any questions during the use, not satisfied with our products or services please contact us by email directly, we will try our best to provide you with satisfactory and friendly service. :

Verilen bu kadar mal satın