.

.

Sıcaklık Probu, İzoleli Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Termokupl İşleme Alanı için Mobil İşlemler için Taşıması Kolay (380mm)

Sıcaklık Probu, İzoleli Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Termokupl İşleme Alanı için Mobil İşlemler için Taşıması Kolay (380mm)

Müşteri puanları:

₺ 23.37
Ürün sayısı
Mağazada

Çok amaçlı : Çeşitli şekillerdeki katı ortamların yüzey sıcaklığını test edin, sıvı, gaz, kauçuk ve tahıl ambarının iç sıcaklığını ölçün.Geniş Uygulamalar : Tekstil baskı ve boyama, kağıt yapımı, plastik, kauçuk, seramik, alüminyum alaşımları, tahıl ambarları ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılır.Kullanımı Kolay : Prob geniş bir kullanım alanına sahiptir, nesnenin yüzey şekli ile sınırlı değildir ve özellikle işleme sahasının ve mobil işlemlerin sıcaklığında taşınması uygundur. 304 Paslanmaz Çelik Prob : Bükülebilir, yüksek sıcaklığa dayanıklı, yüksek hassasiyetli ve dayanıklı, yüksek kaliteli paslanmaz çelik koruma borusu seçin.Güvenli Kullanım : Yalıtımlı fiş, yüksek sıcaklığa dayanıklı, anti elektrik kaçağı plastik, kavrama rahat, tutmak için uygun ve kullanımı kolay.Özellik : 1. Güvenli Kullanım : Yalıtımlı fiş, yüksek sıcaklığa dayanıklı, anti elektrik kaçağı plastik, kavrama rahat, tutmak için uygun ve kullanımı kolay.2. Geniş Uygulamalar : Tekstil baskı ve boyama, kağıt yapımı, plastik, kauçuk, seramik, alüminyum alaşımları, tahıl ambarları ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılır.3. Çok amaçlı : Çeşitli şekillerdeki katı ortamların yüzey sıcaklığını test edin, sıvı, gaz, kauçuk ve tahıl ambarının iç sıcaklığını ölçün.4. Kullanımı Kolay : Prob geniş bir kullanım alanına sahiptir, nesnenin yüzey şekli ile sınırlı değildir ve özellikle işleme sahasının ve mobil işlemlerin sıcaklığında taşınması uygundur.5. 304 Paslanmaz Çelik Prob : Bükülebilir, yüksek sıcaklığa dayanıklı, yüksek hassasiyetli ve dayanıklı, yüksek kaliteli paslanmaz çelik koruma borusu seçin.Şartname : Öğe Türü : K Tipi Termokupl Malzeme : Paslanmaz Çelik / ABS Model : WRN-02buygulama : Tekstil baskı ve boyama, kağıt yapımı, plastik, kauçuk, seramik, alüminyum alaşımı, tahıl ambarı ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılır.Çeşitli şekillerdeki katı ortamların yüzey sıcaklığını test edin, sıvı, gaz, kauçuk sıcaklığını ve granary Index Numarasının iç sıcaklığını ölçün : KTemperature Ölçüm Aralığı : 0-600 ℃ Sensör Çapı : Yaklaşık.3mm / 0.12 in Spring Tel Uzunluğu : Yaklaşık.1200mm / 47.24 in Probe Malzeme : 304 Paslanmaz Çelik Paket Listesi : 1 x K Tipi Termokupl.

Detaylı bilgi

Item Type:
K Type Thermocouple
Material:
Stainless Steel / ABS
Model:
WRN-02B
Application:
Widely used in textile printing and dyeing, papermaking, plastics, rubber, ceramics, aluminum alloy, granary and other sectors. Test the surface temperature of solid media of various shapes, measure the temperature of liquid, gas, rubber, and the internal temperature of the granary
Index Number:
K
Temperature Measurement Range:
0-600℃
Sensor Diameter:
Approx.3mm / 0.12in
Spring Wire Length:
Approx.1200mm / 47.24in
Probe Material:
304 Stainless Steel
Package List:
1 x K Type Thermocouple :

Verilen bu kadar mal satın