.

.

JMEST KURŞUN Motosiklet UTV sürüş ışıkları, 2 adet 96 W yardımcı lamba 6000 K süper parlak led ışık Bar Off Road motosiklet

JMEST KURŞUN Motosiklet UTV sürüş ışıkları, 2 adet 96 W yardımcı lamba 6000 K süper parlak led ışık Bar Off Road motosiklet

Müşteri puanları:

₺ 194.97
Ürün sayısı
Mağazada

????SÜPER PARLAK ve UZUN ÖMRÜ : ????6 ADET x 8 watt ile yüksek kaliteli 6000 K 4300 LM 48 W/ışık başına LED Spot ışığı,parlak ve uzun ışık demeti verir, mükemmel odaklanmış bir ışık sağlar, bu, yoldan çıkarken daha iyi işlevsellik ve daha parlak ışıklar anlamına gelir. ????YÜKSEK kaliteli motosiklet UTV sürüş ışıkları : ????Güç ve dayanıklılık için döküm alüminyum gövde.Yüksek ışık geçirgenliği,IP67 dereceli su geçirmez,toz geçirmez ve darbeye dayanıklı PC lens yüzeyini yükseltin.Koruyucu kapaklı özel tasarlanmış döküm alüminyum alaşımlı ısı alıcıları, ışık çubuğunun ömrünü 50.000 saatten fazla etkili bir şekilde uzatır. ????GENİŞ UYGULAMA : ????Çoğu için uygun off-road araçlar, araba, kamyon, SUV, ATV, UTV, motosiklet, yarış, 4x4, tekne, etc.It portbagaj, tampon ve lastik taşıyıcıya montajı kolaydır. ????TAM KABLO DEMETİ Mİ ???? : LED Spot ışıklar, ışıkların optimum kontrolü ve işlevselliği için kablo demeti ile birlikte gelir. ????%100 MEMNUNİYET GARANTİSİ ????Burada bir sürü seçeneğin olduğunu biliyoruz.Bu yüzden %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz.Herhangi bir nedenle ürünümüz beklentilerinizi aşmıyorsa, değiştirme veya tam geri ödeme için bize geri gönderin.Endişelenecek hiçbir şey olmadan, bugün aracınız için bu harika ışığı alın.Yol Aydınlatma Kapalı : Işık Geri 48 W (6 PCS * 8 W Yüksek Yoğunluklu LED) Lümen ÖZELLİKLER : LED Güç : : 4300 LMİnput Gerilim : 85 -40~ Koşum Kablo Uzunluğu degrees Wiring 12-(uyan 12 V, 24 V araçlar)36 V DC su Geçirmez Oranı : İP67 LED Renk Sıcaklığı : 6000 KWorking Ömrü : 50,000 hours Range : 250m Working Sıcaklık : : 60cm Material : Döküm Alüminyum Profil ve firma Alüminyum dirsek ve PC Lens Applications : , Araba, Motosiklet, ATV, UTV, SUV, Kamyon, Römork, Forklift, Tren, Gemi, Otobüs için uyumlu, Road Buggy, Kum Demiryolu, aydınlatma, vb.Diğer Aydınlatma : Ekskavatör, Dozer, Yol Silindiri, Vinç, Traktör, Biçerdöver, Tahıl Matkabı, Biçme Makinesi, Kar Temizleme Makinesi, İtfaiye aracı, Kurtarma Aracı, Madencilik Aydınlatması, İnşaat Aydınlatması vb.Ev Aydınlatması : Bahçe, Arka Bahçe, Garaj, İç Mekan Aydınlatması. (Not : İç mekan kullanımı için AC 110-120v'yi DC 12v'ye dönüştürmek için bir voltaj transformatörü/dönüştürücü kullanın.) Paket : 2 Adet Yuvarlak led ışık çubuğu ve kablo demeti Kablo ve Montaj braketleri ve Alleykey ve Paslanmaz Çelik Vidalar.

Detaylı bilgi

LED Power:
48W (6PCS * 8W High Intensity LEDS)
Lumens:
4300LM
Input Voltage:
12-36V DC (fits 12V, 24V vehicles)
Waterproof Rate:
IP67
LED Color Temperature:
6000K
Working Lifespan:
over 50,000 hours
Range:
250m
Working Temperature:
-40~ 85 degrees
Wiring Harness Cable Length:
60cm
Material:
Diecast Aluminum Profile & firm Aluminum bracket & PC Lens
Applications:
Off Road Lighting:
Back Up Light, compatible for Car, Motorcycle, ATV, UTV, SUV, Truck, Trailer, Forklift, Train, Boat, Bus, Road Buggy, Sand Rail, Outdoor lighting, etc.
Other Lighting:
Excavator, Dozer, Road Roller, Crane, Tractor, Harvester, Grain Drill, Mower, Snowplow, Fire engine, Rescue Vehicle, Mining Lighting, Construction Lighting, etc.
Household Lighting:
Garden, Backyard, Garage, Indoor Lighting. (Note
Package:
2Pcs Round LED Light Bar & Wiring Harness Cable & Mounting Brackets & Alleykey & Stainless Steel Screws

Verilen bu kadar mal satın