.

.

JMEST KURŞUN motosiklet sürüş ışıkları, 2 Adet 48 W LED iş ışık spot sis farları 12 V 24 V sürüş ışıkları evrensel far bakla

JMEST KURŞUN motosiklet sürüş ışıkları, 2 Adet 48 W LED iş ışık spot sis farları 12 V 24 V sürüş ışıkları evrensel far bakla

Müşteri puanları:

₺ 180.00
Ürün sayısı
Mağazada

★【SÜPER PARLAKLIK】 Yüksek kaliteli motosiklet sürüş ışıkları 6000 K 4300 LM 48 W / ışık başına 6 ADET x 8 watt LED Spot ışığı,parlak ve uzun ışık demeti verir ve mükemmel odaklanmış bir ışık sağlar, bu, yoldan çıkarken daha iyi işlevsellik ve daha parlak ışıklar anlamına gelir. ★【YÜKSEK KALİTELİ SPOT ışık ÇUBUĞU】 : Güç ve dayanıklılık için döküm alüminyum gövde.Yüksek ışık geçirgenliği,IP67 dereceli su geçirmez,toz geçirmez ve darbeye dayanıklı PC lens yüzeyini yükseltin.Koruyucu kapaklı özel tasarlanmış döküm alüminyum alaşımlı ısı alıcıları, ışık çubuğunun ömrünü 50.000 saatten fazla etkili bir şekilde uzatır. ★【WİDE APPLİCATİON】 : çoğu için Uygun off-road araçlar, araba, kamyon, SUV, ATV, UTV, motosiklet, yarış, tekne, etc.It portbagaj, tampon ve lastik taşıyıcıya montajı kolaydır. ★【KOMPLE KABLO DEMETİ】 : LED Spot ışıkları, ışıkların optimum kontrolü ve işlevselliği için kablo demeti ile birlikte gelir. ★【%100 MEMNUNİYET GARANTİSİ】 : Burada birçok seçeneğiniz olduğunu biliyoruz.Bu yüzden %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz.Herhangi bir nedenle ürünümüz beklentilerinizi aşmıyorsa, değiştirme veya tam geri ödeme için bize geri gönderin.Endişelenecek hiçbir şey olmadan, bugün aracınız için bu harika ışığı alın.Renk : beyaz.

Detaylı bilgi

LED Power:
48W (6PCS * 8W High Intensity LEDS)
Lumens:
4300LM
Input Voltage:
12-36V DC (fits 12V, 24V vehicles)
Waterproof Rate:
IP67
LED Color Temperature:
6000K
Working Lifespan:
over 50,000 hours
Range:
250m
Working Temperature:
-40~ 85 degrees
Wiring Harness Cable Length:
60cm
Material:
Diecast Aluminum Profile & firm Aluminum bracket & PC Lens
Applications:
Off Road Lighting:
Back Up Light, compatible for Car, Motorcycle, ATV, UTV, SUV, Truck, Trailer, Forklift, Train, Boat, Bus, Road Buggy, Sand Rail, Outdoor lighting, etc.
Other Lighting:
Excavator, Dozer, Road Roller, Crane, Tractor, Harvester, Grain Drill, Mower, Snowplow, Fire engine, Rescue Vehicle, Mining Lighting, Construction Lighting, etc.
Household Lighting:
Garden, Backyard, Garage, Indoor Lighting. (Note
Package:
2Pcs Round LED Light Bar & Wiring Harness Cable & Mounting Brackets & Alleykey & Stainless Steel Screws

Verilen bu kadar mal satın