.

.

ASTER 4 Parça Metalik Ayna Bant DIY Sanat Grafik Bant Hediye Sarma El Sanatları Dekorasyon için, 3/8 İnç x 88 Metre (Altın)

ASTER 4 Parça Metalik Ayna Bant DIY Sanat Grafik Bant Hediye Sarma El Sanatları Dekorasyon için, 3/8 İnç x 88 Metre (Altın)

Müşteri puanları:

₺ 17.94
Ürün sayısı
Mağazada

【Package】alacaksınız 4 rulo altın grafik bantlar, onlar yaklaşık ölçmek. rulo başına 22 metre, yeterli miktar ve yeterli uzunluk günlük kullanımınızı ve değiştirmenizi karşılayabilir veya bunları arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. 【Güvenilir Malzeme】Bu metalik ayna bantları, dayanıklı ve kullanımı sağlam, kırılması kolay olmayan, parlak, parlak, canlı ayna benzeri bir yüzeye sahip kaliteli PET malzemeden yapılmıştır.uzun süre uygulanabilirler. 【Kullanımı Kolay】güçlü arka tutkal ile, pürüzsüz, tozsuz bir duvar/zemin, fayans, seramik, cam, metal, plastik, pürüzsüz boyalı duvar veya vernikli ahşap vb.Üzerine kurulumu kolaydır.Sadece destek filmini soyun, istediğiniz uzunluğu kesin ve istediğiniz yere yapıştırın.Çift taraflı bant ile de yapıştırılabilir. 【DIY Eğlencesi】bu grafik sanat bantları size daha fazla DIY eğlencesi getirebilir, doğrudan duvara duvar kağıdı olarak yapıştırabilir veya diğer öğeleri süslemek için hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. 【Geniş Kullanım Yelpazesi】 parlak altın film bantları genellikle duvar, zemin, dolap, dolap, kapı dikişi, fayans için kullanılır gaps.It evinizi kendi ellerinizle yapmak ve çeşitliliği ve güzelliği geliştirmek için kendi kişiliğinize göre çok iyi bir aile dekorasyonudur.Ayrıca, metalize film bantları grafik sanatlar, endüstriyel, otomotiv, elektrikli cihaz, reklam ekranı vb.Için de kullanılabilir.Renk : Altın.

Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın