.

.

WNSC Mini Emzik Oyuncak, Pratik Bebek Emzik Oyuncaklar, Çocuklar için Güvenlik Güzel 100 Adet Bebek (Şeffaf Pembe + Mavi)

WNSC Mini Emzik Oyuncak, Pratik Bebek Emzik Oyuncaklar, Çocuklar için Güvenlik Güzel 100 Adet Bebek (Şeffaf Pembe + Mavi)

Müşteri puanları:

₺ 21.90
Ürün sayısı
Mağazada

Akrilik emzik, parlak renk ve kaliteli, şeffaf ve parlak.Sıkı kalite kontrol ve kalite güvencesi, yüksek güvenlik faktörü, gönül rahatlığıyla kullanılabilir.Çocuklar tarafından sevilen renk bakımından zengin, çocukların duygularını yatıştırmak için kullanılabilir.Seçilmiş dayanıklı malzemeler, hafif ve pratik, uzun ömürlüdür.Güzel tasarım, bebeklerin doğum günlerini ve vaftizlerini süslemek için uygundur.Özellik : 1. Akrilik emzik, parlak renk ve kaliteli, şeffaf ve parlak2. Seçilmiş dayanıklı malzemeler, hafif ve pratik, uzun ömürlü3. Güzel tasarım, bebeklerin doğum günlerini ve vaftizlerini süslemek için uygun4. Sıkı kalite kontrol ve kalite güvencesi, yüksek güvenlik faktörü, gönül rahatlığıyla kullanılabilir5. Renk zengin, çocuklar tarafından sevilen, : Öğe Türü : Akrilik Pacifier Optional Tarzı : Şeffaf Pembe + Mavi, Düz Renk Karıştırma ve Şeffaf Renk Mixing Specification : 100 x Akrilik Pacifier Material : Acrylic Uses : Doğum günü partisi bebek vaftiz emzik toy Size : Yaklaşık çocuk emotions Specification yatıştırmak için kullanılabilir. 21x12mm / 0.8 x 0.5 in Paket Listesi : 100 x Akrilik Emzik.

Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın