.

.

WBHUBIN Hesap Makinesi Katlanır Bilimsel Hesap Makinesi Tablet Dijital çizim tableti ile Stylus Kalem LCD yazı tahtası Silme

WBHUBIN Hesap Makinesi Katlanır Bilimsel Hesap Makinesi Tablet Dijital çizim tableti ile Stylus Kalem LCD yazı tahtası Silme

Müşteri puanları:

₺ 222.12
Ürün sayısı
Mağazada

"[KULLANIMI KOLAY tasarım] - Geniş ekranı ile bu hesap makinesi rahat ve konforlu günlük kullanım için üretilmiştir.Eğimli ve açılı ekranı, gözlerinizi zorlamadan hesaplamalarınızı kolayca görmenizi sağlar. [BÜYÜK DUYARLI DÜĞMELER] - Geniş düğme boyutu, tatmin edici bir hisle yazarken parmaklarınızın yanlış numaraya çarpma olasılığının çok daha düşük olmasını sağlar. [SAĞLAM YAPI] - Sağlam ve birinci sınıf bir plastik gövde ile inşa edilen Ofis Hesap Makinesi, günlük kullanım ile inşa edilmiştir. mind.It kullanışlı, güçlü ve uzun ömürlüdür. [ÇOK YÖNLÜ FONKSİYONLAR] - Toplama, çıkarma, çarpma, bölme, yüzde, toplam ve CE Düğmesi işlevleriyle bu hesap makinesinin çok yönlü yapısı birçok durumda kullanılmasına izin verir. [ÇİFT GÜÇ kaynakları] - Çift güneş ve pil güç sistemi sayesinde, her türlü aydınlatılmış ortamda tamamen çalışır. ".Ürün Açıklaması : Şartname : Malzeme : ABSColor : siyah, white Screen Boyutu : 6 İnch Battery : 2 * 1220 Düğme Cell Unfold Boyutu : about16 * 15.6* 0.5 cm Fold boyutu : yaklaşık 16 * 7.8 * 1.2 Cmözellikleri : 1. Akıllı hesap makinesi ve LCD yazı tahtası, 12 haneli ekran, kayıt sırasında hesaplayabilirsiniz.2. Yazı tahtası tekrarlanan yazmayı destekler, kullanışlı, pratik ve çevre dostu olan kağıt ve mürekkep olmadan istediğiniz zaman bilgi yazabilir ve kaydedebilirsiniz.3. LCD ekran, mavi ışık yok, göz sağlığını koruyun.4. Sil ve kilit düğmeleriyle, sil düğmesini tıklatarak tüm ekranı temizleyebilirsiniz.Kilit düğmesi, verilerin yanlışlıkla silinmesini önler.5. Değiştirilebilir piller, kullanmak için şarj etmeye ve fişe takmaya gerek yoktur.Düşük güç tüketimi ve uzun servis ömrü.6. Küçük boyutu, canfoldable depolama, taşıması kolay.7. Geniş kullanım yelpazesi, çocuklar veya yetişkinler için evlerde, ofislerde, okullarda ve diğer durumlarda kullanmak için çok uygundur.Paket listesi : 1 * katlanabilir Hesap Makinesi ve LCDWriting Tablet 1 * kalem 1 * kullanım kılavuzuürün Detayları : .

Detaylı bilgi

Material:
ABS
Color:
black, white
Screen Size:
6 Inch
Battery:
2 * 1220 Button Cell
Unfold Size:
about16 * 15.6 * 0.5cm
Fold size:
about 16 * 7.8 * 1.2cm
Features:
1. Smart calculator and LCD writing board, 12-digit display, you can calculate while recording.
2. The writing board supports repeated writing, you can write and record information at any time without paper and ink, which is convenient, practical, and environmentally friendly. :
3. LCD screen, no blue light, protect eye health. :
4. With erase and lock buttons, you can clear the entire screen by clicking the erase button. The lock button prevents the accidental deletion of data. :
5. Replaceable batteries, no need to charge and plug in to use. Low power consumption and long service life. :
6. Small size,canfoldable storage, easy to carry. :
7. Wide range of uses, very suitable for children or adults to use in homes, offices, schools and other occasions. :
Package List:
1*Foldable Calculator &LCDWritingTablet 
1*Pen  :
1*Manual :
Product Details:

Verilen bu kadar mal satın