.

.

Vekkıa Kraliçe Boyutu (60 x 10x 6) Yatak Kama Yastık / Başlık Yastık / Yatak Kama, Boşluğu Kapatmak için Boşluk Dolgu (0-7)

Vekkıa Kraliçe Boyutu (60 x 10x 6) Yatak Kama Yastık / Başlık Yastık / Yatak Kama, Boşluğu Kapatmak için Boşluk Dolgu (0-7)

Müşteri puanları:

₺ 158.97
Ürün sayısı
Mağazada

????✔ Kepçeyi kapatın-başlığınız veya duvarınız ile yatağınız veya ayak tahtanız arasındaki boşluğu kapatın, böylece yastıklarınızı, evcil hayvanlarınızı ve çocuk oyuncaklarınızı kaybetmezsiniz.Bu tür yatak boşluğu dolgusu, ev depolama için iyi bir yardımcıdır. ????✔ BONUS KULLANIŞLI İKİ YAN CEP - Yatak kama yastığınız, uzaktan kumanda, telefon ve yanınızda taşımak istediğiniz küçük şeyleri saklamak için iki yan cep içerir. ????USER SİZE EN İYİ kullanıcı deneyimini SUNUN-Yüksek yoğunluklu köpük kullanılarak hazırlanmış başlık yastığımızın köpüğü,Vekkia yatak kama örtüsü %100 polyester ipekten üretilmiştir,Bu kama üçgen yastığı, üstün konfor ve destek sağlamak için tasarlanmıştır. convenience.so rahatlıktan asla ödün vermek zorunda değilsin. ????TEREDDÜT ETMEDEN BUGÜN SEPETİNİZE BİR TANE EKLEYİN!- Vekkia başlık yastığı sıkıştırılmış olarak gönderilir.Paketi çıkarın. Tamamen genişletmek 12-24 saat sürecektir.Vekkia yatak kama yastığımızla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. ????♦ Biz teklif NO-YAYGARA 30 gün Para İade ve 1 Yıl Değiştirme Garantisi.

Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın