.

.

100g saç vaksı, saç şekillendirici balmumu, Tek Kullanımlık Saç Modelleme Balmumu Nemlendirici Besleyici Saç Bakım kremi Saç

100g saç vaksı, saç şekillendirici balmumu, Tek Kullanımlık Saç Modelleme Balmumu Nemlendirici Besleyici Saç Bakım kremi Saç

Müşteri puanları:

₺ 33.87
Ürün sayısı
Mağazada

Saçları nemlendirir, besleyici etkiye sahiptir, profesyonel kullanım için uygundur.Kalın kısa saçlarınız veya uzun dalgalı saçlarınız olsun, istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olmak için saç şekillendirme kiline güvenebilirsiniz want.It saçınızı tam olarak istediğiniz gibi görünmeye zorlar ve aklınızdaki ince ve modaya uygun saç stilini yaratmanıza izin vermek için kolayca yıkanır.Suda çözünür bileşen, temizlenmesi ve yıkanması kolaydır ve tekrar taranabilir, kullanılabilir.Hayal edebileceğiniz herhangi bir stil oluşturmak için orta ve kalın saç tipleri için idealdir.Eşsiz şekillendirme viskozitesi, yağlı kir değil, bütün gün sürebilir.Tüm insan grupları için uygun, güvenlik ve stimülasyon yok, yan etki yok.Klima, yağ kontrolü, onarım cilt, nemlendirici saç, saç büyümesini teşvik.Bu sadece saçınıza daha kalın bir görünüm kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda en iyi şekilde görünmesini ve hissetmesini sağlamak için dokuyu geliştirir.Özellik : 1. Eşsiz şekillendirme viskozitesi, yağlı kir değil, bütün gün sürebilir. 2. Suda çözünür bileşen, temizlenmesi ve yıkanması kolaydır ve tekrar taranabilir, kullanılabilir. 3. Tüm insan grupları için uygun, güvenlik ve stimülasyon yok, yan etki yok. 4. Saçları nemlendirir, besleyici etkiye sahiptir, profesyonel kullanım için uygundur.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : saç vaksı Net İçeriği : 100g Isteğe Bağlı Tipi : Erkek, Kadın Fonksiyonu : Güçlü şekillendirme, nemli saç bakımı Kullanım yöntemi : 1. Yıkayın ve saçlarını kurut. 2. Belli bir miktarı (başparmağınızın büyüklüğü hakkında) kazıyın ve avuçlarınıza sürün. 3. Saçınızı önden arkaya doğru tutarak başlayın, böylece yağ saçınıza yapışır. 4. Saçın sertliğine ve yağın şekillendirme kabiliyetine bağlı olarak 3.adımı bir veya daha fazla kez tekrarlayın. 5, kendi modelleme gereksinimlerine göre, aynanın önünde yoğun bir tarakla, istediğiniz saçları tarayın. 6. Ürün istenildiği gibi yeniden şekillendirilebilir.Saç stili düzensizse, prototip bir tarakla tarandıktan sonra iade edilebilir.Paket listesi : 1 x saç vaksı.

Detaylı bilgi

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Wax
Net Content:
100g 
Optional Type:
Male, Female
Function:
Strong shaping, moist hair care
Method of use:
1. Wash and dry your hair. :
2. Scratch out a certain amount (about the size of your thumb) and rub it out in your palms. :
3. Start by grabbing your hair from the front to the back so that the oil sticks to your hair. :
4. Repeat step 3 one or more times, depending on the hardness of the hair and the styling ability of the oil. :
5, according to their own modeling requirements, with a dense comb in front of the mirror, comb out the hair you want. :
6. The product can be remodelled at will. If the hair style is disordered, the prototype can be returned after combing with a comb. :
Package List:
1 x Hair Wax :

Verilen bu kadar mal satın