.

.

New England Kahve New England Kahvaltı Karışımı Orta Kızartma K-Fincan Bakla 12 ct. Kutu (6'lı Paket), Sarı (10787780770398)

New England Kahve New England Kahvaltı Karışımı Orta Kızartma K-Fincan Bakla 12 ct. Kutu (6'lı Paket), Sarı (10787780770398)

Müşteri puanları:

₺ 83.97
Ürün sayısı
Mağazada

Afrika, Orta ve Güney Amerika'dan gelen en iyi Arabica fasulyesi ile yapılan imza wake-me-up karışımımız.Orta boy kızartma.Glutensiz ve Sertifikalı Koşer. %100 Arabica Kahvesi.New England Kahvesi, 100 yılı aşkın bir süredir kahveyi aynı zamanda test edilmiş şekilde kavuruyor, böylece her seferinde sürekli olarak harika bir tadım fincan kahveye güvenebilirsiniz.Yaban Mersinli Ayakkabıcı.Cevizli tereyağı.Kolombiyalı Üstünlük.Kolombiyalı Kafeinsiz.Fransız kızartması.Fransız Vanilyası.Yarısı Kafeinli.Hazelnut Crème.New England Kahvaltı Karışımı.New England Çörek Dükkanı Karışımı.Lezzet Adı : Kahvaltı Karışımı / Boyut : 12 Sayım (6'lık Paket) Premium kahvemizi 100'ün üzerinde aynı zamanda test edilmiş şekilde kavurduk years.So yudum yudum, fincandan sonra fincandan sonra New England Kahvesinin lezzetli tutarlı tadına güvenebilirsiniz. Dünyanın en iyi kahve yetiştiren bölgelerinden elde edilen %100 Arabica kahve çekirdekleri.Her zevke veya ruh haline uygun çok çeşitli klasik ve eşsiz aromalı kahveler ve sağlam karışımlar.

Detaylı bilgi

Verilen bu kadar mal satın